dis eti kanamasi kanser Sırları

ferhan merhaba hocam benim diş etim şmedarımaişetti ve kıl payı fındık büyüklüğüne geldi dâhilinde beyaz zehir iltihap çekmeceüküyor. ayrıksı bir dişimde de bu şekilde hoppa şmeseleme var titrırım o da büyüyecek.

Kompetan doktor Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek nezaret etmek gerekir.

Benim basimdan soyle bir vaka gecti. Gecen kamer sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni kontrol eden hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim fakat ilaclar tesir gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

Mütehassıs hekim Dişiniz bâtınin behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma yandaki dişinize geçmiş ve bu dişinizi bile kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Spesiyalist doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna gereğince dişiniz çekilecek..

Uzman doktor Doktorunuza güvenmelisiniz. şayet bu mevzuda tereddüt evetşıyorsanız sair bir diş hekimine bile sağlık muayenesi olabilirsiniz.

değirmi beyaz zehir bir iltihaplı nahiye var bu apse oradaki dişlerimi de kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

gulsum Merhaba benim sag tarafim duluk felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti çehre felciyle alakali olabilirmi

felsefe Hocam merhaba. Benim sol ust dal disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o bulanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim yalnız hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Kompetan hekim öbür dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? öteki dişlerize de sell baktımı ?

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne saat gidip dişimi cekebiliim

Uzman hekim Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim derunin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişeti uzantısı olur. Dişeti diş çürüğü muhtevaindeki açıkluğı doldurmuş kabil.Fakat sağlık muayenesi etmeden mutlak bir şey yazmak muhtemel değilidir.

Kompetan doktor Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş elan önce ağrılarınız olmuş geçmiş ama siz bu balkılara katlanarak diş hekimine my website gitmemissiniz.

selçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım fakat halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *