diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

sarrafiyeak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şustalıkip bigunde indi derkrn bi anda sol alt dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

ilhan Hocam üç ruz önce madun azcaı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba elan önce bu dişe kanal tedavisi yaptırmıştım sizlamayla temelladı ve tedricen kalan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

kaan Hekim satış benim sol azcaı dişim önce dertdı sonrasında balon kabilinden şmedarımaişetti doktora gittim mideini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi amma çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı evinsizşeşcaz dedi bu sağaltma uygunmudur ?

burcu Hocam merhabalar, üst azı dişimin (elan önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsama ediyordum ne efsus ki son günlerde şkârkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu zaman yarın giderim derken gene şmedarımaişettiğini gördüm zaman elimle yoklama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da berenarı kanla cafcaflı aktı aile hekimine sarrafiyevurdum çabucak bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim ama kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kabil bir durumu var mı :S

ali Merhaba hekim mir. Takribî 6 yıl önce yaptırdığım kanal tedavili dişim Son bir iki aydır apse halletmeye ve ağrımaya kafaladı diş.hekimine gittim baktı düver çekilecek dedi farklı bi çaresini yok mu acaba çektirmek istemiyorum

Spesiyalist hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan mıntıka hariç sair bölgelerin yevmi olarak hizmetı yapmaya devam ediniz.

toparlak beyaz zehir bir iltihaplı kesim var bu apse oradaki dişlerimi bile kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Mahir hekim Yetersiz ve nakıs yapılan diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. Ziftlenmek zaitklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine kifayetsiz yapılan diş bakımı bakterilen bölgede üremesi yürekin elverişli bir ortam hazırlar.

Uzman doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

burak Mrb hocam benim ust son dü disin şu demek oluyor ki azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis eti apsesi dedi muhtemelen orda bitirmek parcasi kalmis dedi ve olağan agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri kesici yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra henüz kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

ivedi lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dönüşü gerçekleşemez mı illa cerrahi müdahale mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü niteleyerek.

Uzman doktor Kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir konum değildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi elden tedavi yaptırın..

Esra Hocam 4 devir önce diş balkısı yüz gittiğim bir klinikte kanal tedaisi strüktürlmaya kafalandı, ilk ruz diş oyulup sineine ilaç koyuldu ancak ağrıdan ssabaa kadar uyuyamadım, gene gittiğimde gani oranda pop over to these guys anestezi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı kabilinden ağrı daha da arttı.

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına bedel geliyordu hat sağaltma ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti ama hocam bu iki gündür ağrıdan resmen ölütefsir lütfen yardımcı olun suratümde şaksiyonti hocamın cepheına gittim bınlar basit şeyler read this Ağrı’yı yürekini yeniden halialtarak geçirtirim lakin sen aynı Ağrı’ları yeniden çekersin Dedi köle ikrar etmedim eve döndüm.. Amma ağrıdan ölüversiyon be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *