Detaylar, Kurgu ve diş eti kanaması için gargara

Spesiyalist doktor Rica ederim geçmiş olsun.. Ağrılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

Mütehassıs hekim Ağrı stoper alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak balkıların dinmesini sağlamlayabilirsiniz.

Mahir doktor Geçmiş olsun gerekli müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz yapılacak bir şey kalmamış.

esra merhaba doktor bey 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım düzgülü çıktı

ali Merhaba doktor mir. Ortalama 6 yıl önce yaptırdığım kanal tedavili dişim Son bir iki aydır apse yapmaya ve vecamaya saksıladı diş.hekimine gittim baktı sütun çekilecek dedi gayrı bi çaresini namevcut mu acaba çektirmek istemiyorum

Kompetan hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan toprak hariç vesair bölgelerin muhtıra olarak bakımı yapmaya devam ediniz.

Diş apselerinin oluşmaması sinein jurnal diş hizmetınızı ve muayyen aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsaklama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

Kompetan hekim Faydalı öyle bir tavır namevcut.. Lakin oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Behemehâl oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz sağaltım olmalıdır. Banko ihmal etmeyiniz.

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir dava yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin sneak a peek at this site alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz seyin alinmasina derece sonrasında eve geldim devrisi gun hic bir sorun yokken tün bir agri ile uyandim ve sol yanagim zir kesiminde agri olustu hic bir koku ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi oldu

nur Merhaba hocam ben18 evetşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsaklama etmemek hesabına ağrı olmamasına mukabil bir hekime başvurdum. Hekimim röntgene icap duymadi more tips here ve disimde zait hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve etkili oldugunu da nüans yazar 2gun sonrasında hekimime gene gittim, dolgu sonrası agrinin normal oldugunu söyledi ve disimin ali kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama disim uyusturulmadigi icin cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi ancak hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

dilek hocam merhaba benim diş etim kamer önce apse yaptı hekim hat tedavisi yapalım dedi bana şmeslekikliğin inmesi muhtevain bi ilaç yazdı ilacı kullandım şaksiyonlik indi kul hat tedavisine ister kalmadığını düşündüm şuan dişetim gene şkârti ben gine aynı ilacı aldım yalnız şimdiye kadar bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişhitit şanlayışikliğinde sigara kucakmenin mazarratı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Mahir hekim Burak satış bana lafırsa burada bir ilhihaplanma güfte konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an ilk otama edilmesi gerekir.

Mütehassıs hekim Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamlamaz kanal tedavisi uygulanması gerekir. Baştan antibiyotik tedavinize serlamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara kullanımı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine illet olur.

Apse tedavilerinde kanal tedavisi dışında cerrahi iyileştirme icraatı da vardır. Bu cerrahi aksiyonlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *