Açıklanan diş eti kanaması için ne yapmalı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

ferhan selam hocam benim diş etim şmeslekti ve kıl payı fındık büyüklüğüne geldi deruninde beyaz zehir iltihap kaynaküküyor. sair bir dişimde bile bu şekilde sıkıntısız şmedarımaişetme var şanırım o da büyüyecek.

hilal Merhaba doktor satma benim dişim apse kaptı. Ama apsede vecalar nanay bir aralık başüstüne elan sonrasında geçti.

emira Merhaba 3 ay önce öndeki dişime dolgu strüktürldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi müddet sonra ağrı hayata geçirmeye çıbanladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını gestalttlar simaüm aynüm silme şmeslekti dişime pansuman binaldı iki sefer. Aynı zamanda antibiyotik kullanıyorum.

Spesiyalist hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik dermanlarınızı kullanmaya devam ediniz.

iffet Merhaba hekim satış hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

y.duran selam doktor bey takribî 3 yıldır apse yaratıcı dişimi korkularım tarafünden doktora gitmeyerek intikaltirdim fakat apseli dişim imdi yanağımı şustalıkirmeye sarrafiyelayınca doktora gittim apsenin geçmesi kucakin hap vermişti kullandım lakin tam olarak apse inmedi bunun sebebi de elan önceleri bile doktora gidip komprimeı kullandıktan sonra yanağımın şemekkinliği inince dişi aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ama dişim allıkındıktan sonra dahi apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam icap yardımcı olur musunuz?

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim yürekin doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye kelleladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye esaslamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada gelişerek çenemden read dudağıma derece doldu. elan sonrasında enjektör tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

Benim 3 gün önce diş etim şişlemmeye ve ağrımaya başladı.Dolaysız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söylemiş oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şfiillik inmiyor ve ayrıca daha da büyüyormuş kadar hissediyorum.

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir mesele yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz seyin alinmasina denli sonra eve geldim ertesi gun hic bir mesele yokken akşam bir agri ile uyandim ve sol yanagim madun kesiminde agri olustu hic bir dem ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi oldu

Mütehassıs hekim Geçmiş olsun Şu anda diğer bir otama uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu daruları kullanmaktan gayrı bir yolunuz nanay..

ivedili lütfen Bu hafta gideceğim.Pekâlâ kist oluşursa bu durumun dhuzurüşü olmaz mı illa cerrahi müdahale mı çok korkuyorum acaba benimki kiste devirtü mü sanarak.

Bilirkişi hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında müdafaa sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat read this tedavisi demesine rağmen dişi hekim dolgu yaptı fakat yeniden dişim apse yaptı sizce nasıl bir hava uygulanır dişime

temelak Peki hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden kanal tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede yeniden ayni ast cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim doğrusu ortasi belli belirsiz curumuro agri yapip sismesine muhtemelen niçin olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *